• O nas

OD KIEDY DZIAŁAMY?

Firma Pablosport rozpoczęła swą działalność w roku 2011. Podyktowana została naszą pasją i zamiłowaniem do sportu oraz rosnącym zapotrzebowaniem na zdrowy i aktywny tryb życia.

WSPÓŁPRACA Z NAJLEPSZYMI

Dzięki współpracy z firmą sportową Spokey, w której w głównej mierze zaopatrujemy Nasz sklep w asortyment sportowy, możemy trafić w szeroki gust miłośników sportu . W Naszym sklepie znajdują się również produkty takich renomowanych firm jak: Adidas, Nike, Wilson, Reebok, Puma i Dragon. Pablosport - Sport to Nasza pasja! Zdrowie i rozrywka to hasło przewodnie naszej firmy. Chcemy zarażać ludzi zamiłowaniem do sportu, który jest wspaniałą szansą na aktywne i ciekawe spędzanie czasu.

CO U NAS ZNAJDZIESZ

Nasza oferta skierowana jest zarówno do ludzi młodych jak i starszych, pasjonatów sportu i laików, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem. Nasz asortyment to szeroki pakiet kategorii sportowych. Dzieci znajdą u Nas wspaniałe produkty odpowiadające najnowszym trendom dziecięcej mody sportowej m.in. rolki, hulajnogi, ringo i wiele innych. Miłośnicy sportów towarzyskich mogą zaopatrzyć sie w sprzęt do catchball’a, boule’a, darta itp. Turystyka i rekreacja to także jedna z kategorii , jaką mogą Państwo znaleźć w Naszym sklepie. Marsze, biwakowanie, camping to tylko niektóre sfery tej gałęzi sportu. Siłownia i fitness to z pewnością dyscypliny zyskujące obecnie coraz więcej zwolenników. Dla ich miłośników przygotowaliśmy 2 kategorie sprzętów: sprzęt siłowy i sprzęt fitness. Te i inne dziedziny, to tylko niektóre z licznych dyscyplin sportu, do których potrzebny sprzęt znajdziecie Państwo u Nas. Obecnie siedziba firmy Pablosport stacjonuje w Olkuszu na ul. Legionów Polskich 14. Jesteśmy także na allegro, gdzie posiadamy 2 konta, oraz na stronie internetowej naszej firmy.

CO NAS WYRÓŻNIA

Poza szeroką ofertą asortymentu sportowego, oferujemy Państwu dodatkowe usługi w postaci koszulek z własnym nadrukiem, pucharu z własną blaszką oraz medalu z własnym grawerem. W ofercie dostępna jest również możliwość zrobienia kubka z własnym projektem.

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ

Do dyspozycji Państwa oddajemy również trzy strony internetowe, www.pablosport.pl gdzie znajduje się asortyment którym dysponujemy na miejscu, www.gadzety.pablosport.pl gdzie można kupić gadżety reklamowe, od kubków, przez długopisy po koszulki z nadrukiem. Natomiast na www.pablosport.com.pl możecie Państwo zrobić zamówienie, które będzie zrealizowane do 7 dni roboczych.

Jesteśmy również na: www.allegro.pl gdzie posiadamy trzy konta, www.facebook.com, www.google.com oraz www.twitter.com

Kontakt

F.H.U "Pablo" Paweł Kondek, ul. Legionów Polskich 14, 32-300 Olkusz
Telefon: 668 843 434
NIP: 6371997901
REGON: 121446624
Organ rejestrowy / ewidencyjny: Minister Gospodarki
Nazwa rejestru / ewidencji: Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
zarejestrowany i widoczny w ewidencji CEDIG pod adresem: www.prod.ceidg.gov.pl
E-mail: biuro@pablosport.pl
http://pablosport.pl

Sprawdź naszą wiarygodność

Gdzie nas znaleźć?