Rakieta do tenisa stołowego Spokey OFFENSIVE 5* FL

46,00 
Ilość
wysyłka do 24 godzin

1. Kupujący ma prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

2. W celu szybkiej realizacji reklamacji, klient może zgłosić reklamację poprzez swoje konto w sklepie. Po zalogowaniu w menu "Twoje konto" należy kliknąć "Reklamacje" a następnie "Zgłoś reklamację". Należy załączyć wypełniony formularz reklamacyjny.

Wszystkie przesyłki przygotowujemy z należytą starannością oraz pakujemy i zabezpieczamy w wysokiej jakości materiały. Przesyłki realizujemy za pośrednictwem przewoźnika kurierskiego K-EX.

KEX Sposób dostawy Koszt dostawy Czas dostawy
Przedpłata na konto bankowe 12,00 zł 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki ze sklepu
Za pobraniem 15,00 zł 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki ze sklepu
Paczkomat Sposób dostawy Koszt dostawy Czas dostawy
Przedpłata na konto bankowe 9,00 zł 1 dzień roboczy od momentu wysyłki ze sklepu

Istnieje również możliwość odebrania przesyłki osobiście w naszym sklepie pod adresem: ul. Legionów Polskich 14, 32-300 Olkusz

Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Rakieta do tenisa stołowego Spokey OFFENSIVE 5* FL

Rakietka do tenisa stołowego Offensive marki Spokey przeznaczona dla graczy lubiących szybką grę z dużą rotacją oraz kontrolą. 

Co ją wyróżnia?

  • JAKOŚĆ - rakietka wykonana z najwyższej jakości materiałów.
  • WYGODA - model Offensive posiada rączkę FL - szersza w punktach skrajnych (przy łączeniu z deską i na końcu) węższa w punkcie centralnym, chętniej wybieranej przez osoby o mniejszych dłoniach.
  • TECHNOLOGIA - w rączce i desce prezentowanej rakiety wykorzystano materiał naturalny - drewno (5 warstw), obustronnie obłożony wysokiej jakości gumą podbitą pianką o grubości 2mm. Takie zestawienie materiałów gwarantuje uzyskanie parametrów optymalnych dla graczy bardziej doświadczonych, ofensywnych, preferujących grę szybką, z dużą rotacją i kontrolą.

 Rakietka do gry rekreacyjnej, na zaawansowanym poziomie, w pomieszczeniach zadaszonych.

Parametry:

  • ilość warstw: 5
  • rączka: taliowana
  • grubość gąbki: 2,0 mm
  • szybkość (1/10): 9
  • rotacja (1/10): 9
  • kontrola (1/10): 7
  • gwiazdki: *****

Z roku na rok firma Spokey zyskuje na uznaniu klientów oraz w niespodziewanie szybkim tempie rośnie zasięg sprzedaży ich produktów. Spokey jest nie tylko w całej Polsce, ale również coraz bardziej zdobywamy Europę. Dzięki naszemu topowemu projektowi – Strefa Spokey – są coraz bardziej widoczni i rozpoznawalni. Strefa Spokey gości już w większości regionów naszego kraju, ale również na Słowacji i Łotwie.

Wszystkie pomysły i nowatorskie rozwiązania mają swój początek w siedzibie firmy Spokey, która od 1 stycznia 2007 roku mieści się w Katowicach. Pracujemy w nowoczesnym budynku, spełniającym wszystkie nasze wymagania. Jeśli chcemy się rozluźnić i uwolnić trochę energii (aby wrócić do zadań z nowym zapałem) korzystamy ze sprzętu sportowego, którego w Spokey jest pod dostatkiem. Codzienna rywalizacja toczy się głównie na stołach do ping-ponga i piłkarzyków.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię