Rakieta do ping ponga SPOKEY EXTERIOR 2 CZERWONY

29,00  49,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Ilość
wysyłka do 24 godzin

1. Kupujący ma prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

2. W celu szybkiej realizacji reklamacji, klient może zgłosić reklamację poprzez swoje konto w sklepie. Po zalogowaniu w menu "Twoje konto" należy kliknąć "Reklamacje" a następnie "Zgłoś reklamację". Należy załączyć wypełniony formularz reklamacyjny.

Wszystkie przesyłki przygotowujemy z należytą starannością oraz pakujemy i zabezpieczamy w wysokiej jakości materiały. Przesyłki realizujemy za pośrednictwem przewoźnika kurierskiego InPost.

KEX Sposób dostawy Koszt dostawy Czas dostawy
Przedpłata na konto bankowe 13,00 zł 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki ze sklepu
Za pobraniem 17,00 zł 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki ze sklepu
Paczkomat Sposób dostawy Koszt dostawy Czas dostawy
Przedpłata na konto bankowe 15,00 zł 1 dzień roboczy od momentu wysyłki ze sklepu

Istnieje również możliwość odebrania przesyłki osobiście w naszym sklepie pod adresem: ul. Legionów Polskich 14, 32-300 Olkusz

Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Rakieta do ping ponga SPOKEY EXTERIOR 2 CZERWONY

 Rakietka do tenisa stołowego Exterior marki Spokey to idealna propozycja dla osób, które chcą kontrolować grę, nadając piłeczce dużą prędkość i rotację, jak również planujących grę na zewnątrz (stoły w terenie). 

Co ją wyróżnia?

SPOKEY EXTERIOR 2 - Rączka prosta w wersj ST

Rączka prosta w wersj ST

Główną cechą tej rączki jest taka sama szerokość na całej długości. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które mają w zwyczaju obracanie rakietki podczas gry oraz częściej przyjmują postawę defensywną.

SPOKEY EXTERIOR 1 - Rakietka idealna na każde warunki

Rakietka idealna na każde warunki

Materiał polimerowy, który zastosowano w modelu Exterior nadaje się na każde warunki atmosferyczne. Rakietka jest wodoodporna, odporna na uszkodzenia i uderzenia, przez co nadaje się do gry na zewnątrz

 

 

 Rakietka do gry rekreacyjnej, w pomieszczeniach zadaszonych oraz na zewnątrz.

Parametry:

  • materiał: polimer,
  • odporna na czynniki zewnętrzne,
  • odporna na uderzenia i uszkodzenia,
  • wodoodporna,
  • rączka: prosta,
  • szybkość (1/10): 7,
  • rotacja (1/10): 7,
  • kontrola (1/10): 7

Z roku na rok firma Spokey zyskuje na uznaniu klientów oraz w niespodziewanie szybkim tempie rośnie zasięg sprzedaży ich produktów. Spokey jest nie tylko w całej Polsce, ale również coraz bardziej zdobywamy Europę. Dzięki naszemu topowemu projektowi – Strefa Spokey – są coraz bardziej widoczni i rozpoznawalni. Strefa Spokey gości już w większości regionów naszego kraju, ale również na Słowacji i Łotwie.

Wszystkie pomysły i nowatorskie rozwiązania mają swój początek w siedzibie firmy Spokey, która od 1 stycznia 2007 roku mieści się w Katowicach. Pracujemy w nowoczesnym budynku, spełniającym wszystkie nasze wymagania. Jeśli chcemy się rozluźnić i uwolnić trochę energii (aby wrócić do zadań z nowym zapałem) korzystamy ze sprzętu sportowego, którego w Spokey jest pod dostatkiem. Codzienna rywalizacja toczy się głównie na stołach do ping-ponga i piłkarzyków.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane