OBCIĄŻENIA NA RZEP VEER NUUI SPOKEY 2 x 0,5kg

18,00  25,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Ilość
wysyłka do 24 godzin

1. Kupujący ma prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

2. W celu szybkiej realizacji reklamacji, klient może zgłosić reklamację poprzez swoje konto w sklepie. Po zalogowaniu w menu "Twoje konto" należy kliknąć "Reklamacje" a następnie "Zgłoś reklamację". Należy załączyć wypełniony formularz reklamacyjny.

Wszystkie przesyłki przygotowujemy z należytą starannością oraz pakujemy i zabezpieczamy w wysokiej jakości materiały. Przesyłki realizujemy za pośrednictwem przewoźnika kurierskiego InPost.

KEX Sposób dostawy Koszt dostawy Czas dostawy
Przedpłata na konto bankowe 13,00 zł 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki ze sklepu
Za pobraniem 17,00 zł 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki ze sklepu
Paczkomat Sposób dostawy Koszt dostawy Czas dostawy
Przedpłata na konto bankowe 15,00 zł 1 dzień roboczy od momentu wysyłki ze sklepu

Istnieje również możliwość odebrania przesyłki osobiście w naszym sklepie pod adresem: ul. Legionów Polskich 14, 32-300 Olkusz

Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Obciążenie na rzep SPOKEY NUUI VEER 2x0,5 kg

Zestaw obciążeń zapinanych na rzep Spokey VEER to sprzęt doskonale uzupełniający trening.

Obciążenia VEER, dzięki kształtowi oraz funkcjonalnemu zapięciu na rzep przeznaczone są do ćwiczeń zarówno nóg jak i rąk. Można z nimi wykonywać wiele ćwiczeń, aktywizując wiele partii mięśni.

Właściwości:

Materiał - wytrzymały, solidnie wykonany z atrakcyjnym designem.

Wypełnione piaskiem - obciążenia są elastyczne, z łatwością dopasowują się do kształtu wybranej partii ciała (nadgarstek, staw skokowy).

Zestaw 2 obciążeń o tej samej wadze - można ćwiczyć trzymając je w obu dłoniach, lub zwiększyć intensywność poprzez przełożenie obu do jednej.

Warstwa wierzchnia z neoprenu, którego właściwości dodatkowo wpływają na aktywność organizmu - dzięki podniesieniu temperatury ciała, poprawiają krążenie krwi.

Przeznaczenie:

Obciążenia do treningu fitness, aerobiku, joggingu oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacji. Obciążenia przeznaczone są do wzmacniania mięśni górnych i dolnych partii ciała.

ĆWICZONE MIĘŚNIE - mięśnie ramion i obręczy barkowej, mięśnie kończyn dolnych, mięśnie pleców, mięśnie brzucha.

Parametry

  • materiał: neopren
  • zapięcie regulowane, na rzep
  • zestaw dwóch obciążeń
  • waga: 2x0,5kg

Z roku na rok firma Spokey zyskuje na uznaniu klientów oraz w niespodziewanie szybkim tempie rośnie zasięg sprzedaży ich produktów. Spokey jest nie tylko w całej Polsce, ale również coraz bardziej zdobywamy Europę. Dzięki naszemu topowemu projektowi – Strefa Spokey – są coraz bardziej widoczni i rozpoznawalni. Strefa Spokey gości już w większości regionów naszego kraju, ale również na Słowacji i Łotwie.

Wszystkie pomysły i nowatorskie rozwiązania mają swój początek w siedzibie firmy Spokey, która od 1 stycznia 2007 roku mieści się w Katowicach. Pracujemy w nowoczesnym budynku, spełniającym wszystkie nasze wymagania. Jeśli chcemy się rozluźnić i uwolnić trochę energii (aby wrócić do zadań z nowym zapałem) korzystamy ze sprzętu sportowego, którego w Spokey jest pod dostatkiem. Codzienna rywalizacja toczy się głównie na stołach do ping-ponga i piłkarzyków.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane