Miłośnicy sportów wodnych znajdą tutaj niemal wszystko, co potrzebne im do uprawiania tego typu sportu, również stroje kąpielowe damskie, kąpielówki męskie i stroje dla dzieci. Oferujemy nie tylko stroje typowo pływackie, na basen, ale też te profesjonalne i do pływania rekreacyjnego, jak i polecane głównie na plażę.

Wśród damskich strojów kąpielowych możemy znaleźć modele jednoczęściowe oraz dwuczęściowe. Strój kąpielowy jednoczęściowy jest zdecydowanie bardziej praktyczniejszy, idealnie nadawać będzie się na basen. Dwuczęściowy to z kolei dobra propozycja na plażę. Wszystkie oferowane przez nas stroje kąpielowe damskie są doskonale odszyte, występują w wielu wzorach, nie rozciągają się nadmiernie, nie są prześwitujące.

Stroje wykonane zostały z odpornych na działanie chloru materiałów, z użyciem zaawansowanych technologii takich, jak Endurance+® (stroje Speedo), Newport (stroje Aqua-Speed) oraz Waterfeel (stroje Arena).

Zarówno stroje kąpielowe jednoczęściowe, jak i dwuczęściowe występują w szerokiej gamie wzorów i kolorów, a także w dużej rozmiarówce, od rozmiaru 34 do 54, co gwarantuje, że każda klientka dobierze u nas strój idealny dla siebie.

Sportowe stroje kąpielowe dziecięce zostały uszyte z trwałych, odpornych na wodę i rozciąganie materiałów. Są estetyczne, kolorowe, mają nadruki i wzorki typowo dla dzieci. Znaleźć wśród nich można zarówno stroje dla dziewczynek, jak i kąpielówki dla chłopców. Kupując strój dla dziewczynki warto zwrócić uwagę na tył – jeśli ramiączka krzyżują się, to strój na pewno nie będzie spadał ani przesuwał się w trakcie pływania. Ponadto rozmiary strojów dla dzieci podawane są według wzrostu w centymetrach.
Kąpielówki pływackie z naszej oferty występują w różnych wzorach i kolorach. Posiadamy także kapielówki profesjonalne, z przedłużoną nogawką oraz typowe szorty.

W naszej ofercie znaleźć można stroje kąpielowe takich marek, jak gWinner, Aqua-Speed, Arena, Speedo. Wszystkie one są gwarancją wysokiej jakości materiałów i wykonania.