Oferujemy akcesoria które idealne sprawdzają się w ćwiczeiach w wodzie, zabaw czy też przy naukce pływania. Idealnie sprawdzają się w tym deski do pływania oraz makarony pływackie. Każdy prezentowany na naszej stronie sprzęt pochodzi od sprawdzonych oraz uznanych producentów. Znalazły się tu produkty od takich firm jak Aqua-Speed, Meteor, Speedo, Spokey oraz Arena.

Deski do pływania są doskonałym elementem przy nauce pływania, dostępne są w małych rozmiarach dla przyszłych pływaków. Tak aby uprzyjemnić tą czynność jeszcze bardziej są wzbogacone o kolorowe nadruki. Każdy znajdzie model podobający mu się najbardziej, bowiem dostępne są u nas w różnorodnych barwach. Wśród naszej oferty warto zwrócić uwagę na innowacyjną deskę w kształcie ósemki polecaną przy doskonaleniu technik pływackich górnych części ciał. Ta deska do nauki pływania wykonana jest z piankowego materiału, który jest bardzo miły w dotyku.

Coraz bardziej popularny staje się aqua aerobic, aby wyjść na przeciw wymaganiom oraz potrzebom Klientów prezentujemy element, który do takiego rodzaju ćwiczeń jest niezbędny. Mowa tutaj o makaronie do pływania. Jest również doskonałym elementem przy trenowaniu koordynacji ruchowej w wodzie. Makaron do pływania wykonany jest z solidnej pianki niepochłaniającej wody. Aby urozmaicić oraz usprawnić wykonywane ćwiczenia można dokupić łączniki, które doczepia się do makaronów, również wykonane są z pianki.

Produkty przez nas prezentowane pochodzą od sprawdzonych oraz solidnych producentów tak, aby zaspokoić potrzeby wszystkich naszych Klientów!